Філія ДП "Укрдержбудекспертиза"
в Одеській області
Приймальня
(048) 780 18 97, 788 19 51

Експертиза кошторисного розділу

Відповідно до ст.31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» № 3038 від 17.02.2011р. обов'язковій експертизі підлягає кошторисна частина проектної документації при використанні бюджетних коштів,  якщо їх кошторисна вартість перєвищує 300 тис. грн. (найчастіше - це капремонти із спрощеної документацією, котрі не передбачають втручання до несучих конструкцій будівель, і основною складовою проектної документації яких є дефектний акт).

Термін виконання експертизи кошторисного розділу нескладних об’єктів капітального ремонту складає не більше 15 календарних днів.

Вартість проведення експертизи визначається за даними замовника відповідно до п. 4.34 КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», та глава VII «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» затверджених наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281.

Загальні вимоги до проекту

Для проведення експертизи документація надається у одному примірнику із наданням кошторису в електронному вигляді. На паперових носіях необхідно додати: зведений кошторисний розрахунок та пояснювальну записку до нього (з програмного комплексу); кошторис вартості проєктоно – вишукувальних робіт; розрахунок інших витрат  (напроклад: технічний нагляд, розрахунок витрат на відрядженя та інш.)

 

Перевірте, будь ласка: 

  • Наявність дефектного акту, оформленого замовником із залученням виконавця проектної документації;
  • Наявність затвердженого замовником завдання на розробку кошторису;
  • Лист вихідних данних з переліком передбачуваних витрат і відомостей про об'єкт будівництва;
  • Наявність погоджених замовником цін на матеріально-технічні ресурси згідно з КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва»,;
  • Кошторисна частина проекту (за наявності) повинна відповідати нормативній базі.;
  • У разі застосування імпортних матеріалів – обґрунтовані вимоги з боку замовника будівництва.

Ви можете завантажити, роздрукувати, заповнити наведені типові документи, що спростить прийом документів на експертизу та прискорить їх опрацювання під час укладання договору.