Філія ДП "Укрдержбудекспертиза"
в Одеській області
Приймальня
(048) 780 18 97, 788 19 51

Питання

В якій формі мають бути надані відпрацювання по зауваженнях експертизи?

Відповідь

Проектна організація і замовник повинні підготувати і передати ГЕПу об'єкта відпрацювання за виданими зауважень, окремо по кожному розділу (бажана форма: 2 колонки - зліва питання експертизи, праворуч-відповіді) з доданням необхідних креслень, документів, листів, обґрунтувань. З першою відповіддю додається офіційний лист на ім'я директора філії, інші відповіді надаються, як додаток до даного листа.
Кожна відповідь повинна мати заголовок, який вказує до якого об'єкту і якого розділу належить відповідь і закінчуватися підписом укладача відповідей і ГІПа, з його особистою печаткою. А з питань, що стосуються замовника - з його підписом і печаткою.
Про неприйнятих відповідях ГЕП зобов'язаний інформувати замовника і ГІПа, які вживають заходів до усунення зауважень. Обов'язком замовника є безпосередня участь у відпрацюванні зауважень експертів і контроль за проходженням експертизи: рекомендується підтримувати телефонний зв'язок з ГЕПом і дізнаватися про результати відпрацювання.
Прийом відповідей на зауваження припиняється за 3-4 дні до планового терміну випуску експертного звіту. Якщо частина зауважень не відпрацьована, складається експертний звіт з переліком питань, які потребують уточнення або доопрацювання або перероблення проектної документації.