Філія ДП "Укрдержбудекспертиза"
в Одеській області
Приймальня
(048)780 18 97, 788 19 51

Питання

Чи обов'язково для ПКД інженерних мереж наявність містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки?

Відповідь

Містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки повинні бути оформлені відповідно до ст. 29 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" у всіх випадках, крім об'єктів будівництва, що потрапляють в перелік об'єктів, для проектування яких містобудівні умови не видаються (Перелік затверджений Наказом Мінрегіонбуду № 289 від 06.11.2017р.).