Філія ДП "Укрдержбудекспертиза"
в Одеській області
Приймальня
(048) 780 18 97, 788 19 51

Питання

Який порядок подачі ПКД на експертизу?

Відповідь

Проектна документація об'єкта будівництва передається замовником експертизи в виробничий відділ філії (вул. Армійська, 18, 5-й поверх) в необхідній кількості (1, 2 або 3-х примірниках в залежності від класу (наслідків) відповідальності об'єкта будівництва) з додатком окремої папки з вихідними даними для архіву (в т.ч. реєстраційної карти, де вказати номер телефону та електронну адресу представника замовника і проектної організації, номер і дата договору, термін випуску звіту, напрямки експертизи), а так само розрахунок класу (наслідків) відповідальності об'єкта, зведений кошторисний розрахунок і електронна версія кошторисної документації на електронному носії (при необхідності).
Перелік вихідних даних по проектам, що подаються на експертизу повинен відповідати Додатку «А» до ДБН А.2.2-3: 2014 (з урахуванням специфіки запроектованого об'єкта). До вихідних даних належать: завдання на проектування, містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки, технічні умови на інженерне забезпечення.
Завдання на проектування повинно бути складено з урахуванням вимог Додатку «Б» до ДБН А.2.2-3: 2014 (стосовно до об'єкту будівництва). Усі надані в експертизу вихідні дані, розрахунки та обґрунтування повинні бути оформлені підписами і печатками відповідальних осіб, ксерокопії завірені підписом і печаткою замовника.